מאמרים

ציור כמתנה מקורית - המשך המאמר

לא לכולנו יש ידי אומן, אמת. אלא שהכוונה היא שם המשחק במתנות ליקירנו. חשבנו על רעיון נחמד בשבילכם שתוכלו להעניק למשוש חייכם.
לצייר ציור- מי מאיתנו לא צייר בימי חורפו ציור נאה עם עננים, בית ושמש של בוקר. ימי הגן חלפו וגם חדוות היצירה. אולם לא נבקש מכם לשחזר את ימי הזוהר של הגן אלא לשכנע אתכם שעם קצת ציוד, המוזה תשרה עליכם גם תשרה.
רוכשים כן ציור ואיתו גם בד לציור. המוכר האדיב יציע לכם גם סוגי צבעים שאיתם מציירים ציירים שכמוכם. אקריליק הוא זול יותר מצבעי שמן וגם נוח יותר למי שלא מיומן במלאכת הציור. לכן נציע לכם שתבחרו בעצמכם לפי התקציב שלכם. צריך גם לרכוש מכחול דק ומכחול עבה, ערכה לערבוב צבעים וזהו. אכן הוצאה לא קטנה אבל מיקסר עולה יותר, אתם יכולים להיות רגועים. צאו לטבע כדי שאף אחד לא ידע שאתם מציירים פן יחשבו שמשבר פוקד אתכם לאחרונה. ותתחילו לצייר, דמיינו את עצמכם בסיטואציה הנעימה ביותר שחלקתם עם אהובתכם או יקירכם ונסו לשחזרה בציור. אתם לא צריכים להשקיע בפיגורציות אלא רק בדמיון, נסו להגיע לרמה שהצופה יזהה במה מדובר. ציור בממוצע יכול לנוע בין 4 שעות לכמה ימים תלוי בהשקעה שאתם מוכנים להשקיע.
אחרי שסיימתם הגיע הזמן לעטוף את הציור להמתין ליום שבו תעניקו לאהובכם מאמצע שום מקום את המתנה שתוכלו לומר בפה מלא שהיא לגמרי לגמרי שלכם.

חזרה לחלק ראשון