מאמרים

יום הולדת לילדים

אין הורה שלא רוצה להפתיע את הילד שלו במתנת יום הולדת מהסרטים. הרי ילדים לא חוסכים במילים כשמדובר במנת יום ההולדת שלהם. הם חוזרים ומספרים כמה היו רוצים שאבא יקנה להם פוני קטן, איך הם חולמים שהמשפחה כולה נוסעת ליורודיסני או איך אבא מסכים סוף, סוף ומתחיל בניית בריכת שחיה בחצר בדיוק כמו לשכנים ממול.

אז נכון שלא כל אחד יכול להקים או לאשר בניית בריכת שחיה אפילו אם יש לו חצר ענקית של עשרה דונם ופרויקט כמו בניית בריכת שחיה הוא לחלוטין לגיטימי ונכון שאם אתם גרים בבניין רב קומות סוס פוני, קטן ככל שיהיה הוא לא הרעיון הכי טוב בעולם, אבל יש מתנות יום הולדת קצת יותר הגיוניות שישמחו את הילדים לא פחות. חשבו מה הילדים שלכם הכי אוהבים וזרמו איתם, אפשר להגיע לרעיונות נפלאים תוצרת בית שגם יעלו בהתאם.

בואו נחשוב יחד על מתנו לבנים שבחבורה. בנים אוהבים ספורט, בלגן, חוויות אתגריות, אקסטרים, לכלוך ואם אפשר גם נפילה או התרסקות אחת או שתיים. אם כך למה שלא תחליטו לפנק את הבן שלכם לכבוד יום הולדתו באיזה קורס צלילה מגניב או בחוויית סנפלינג מרגשת. פעילות מהסוג הזה בהחלט תגרום לו התרגשות גדולה. בקטגוריה זו יש עוד הצעות כייפיות והן: קורס גלישת גלים המתקיים במספר בתי ספר ימיים לחופי הארץ ומשלבים גם גלישת דאון וצלילה ומתאימים גם לילדים מגיל חמש והלאה.

המשך מאמר